Bir proje markası olan Skydoor , kapıda seçkinliği arayanlar için kaliteli ve zengin ürün yelpazesi sunan, deneyimli ve duyarlı ekipler tarafından yönetilen profosyonel bir firmadır.

Skydoor kapıları ile evinizi daha eşsiz kılabilir, daha güzel hale getirebilirsiniz. Skydoor evinizin dış odağı olarak kendine özgü tarzı , güzellik, tutku,dayanıklılık ve zamansız performansı ile sonsuz kalıcılık sağlar.

Satış öncesi ve sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefleyen başarılı Skydoor Ekibi, hassas ve detaylı işçiliği ile Skydoor kapılarını gözler önüne serer.

cevre saglik

Değer; Sizlere daha iyi ürünler, üstün seçenekler, daha yenilikçi yapılanmalarımız ile olağanüstü hizmet sunuyoruz.

Çeşitlilik; Biz stilleri, tasarımları, dokuları, bileşenleri, cam seçenekleri, uygulamaları ile malzemelerin en kapsamlı portföyünü sunuyoruz.

Kalite; Dayanıklı ve zengin malzeme yelpazesi ile uzun ömürlü kapıları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Destek; biz sağlam garantiler tarafından desteklenen istisnai müşteri desteği sunmayı taahhüt ediyoruz.

Yenilik; Biz gerçekten müşterilerimizi dinleyerek gurur duyuyoruz. Yeni , yenilikçi ürünler ve hizmetler oluşturmak için öğrendiklerimizi uygulamak ilham kaynağımızı oluşturuyor.

Tasarım/Stil ; Biz her yerde ve her zaman için tasarımları ve mevcut stilleri ile en geniş portföye sahibiz.

Dünyadaki en önemli trendleri ve gelişmeleri yakından takip eden Skydoor Daima daha iyiyi hedefleyen hizmet politikası ile çalışmaktadır.

skydoor