FN3 DOOR olarak bizler, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirmeyi hedefledik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz yıldan itibaren ülkemizin her bölgesinde projeler geliştirirdik ve bunları hayata geçirdik.
Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak paydası; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.
Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Fn3 Door olarak, projelerimizdeki hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Özellikle konutta yaşam alanı oluşturmada bir marka haline gelen projelerimize yenilerini ekleyerek daha iyi hizmet hedefliyoruz.
Yönetim Kurulu Başkanı
Firuzan DOĞAN